INFORMACE PRO DESIGNÉRY

O OTEVŘENÍ REGISTRACÍ PRO DESIGNÉRY BUDETE INFORMOVÁNI. V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ PŘÍPRAVA.

----------------------------------------------------


 

  JAKÉ TVŮRCE RÁDI PŘIVÍTÁME? 

Rádi bychom na Zlín Design Marketu představili originální, lokální i udržitelnou tvorbu.  Při výběru zohledňujeme použité materiály, původní originální autorský koncept, ale i prezentaci značky. Účast na Zlín Design Marketu se nedá nárokovat, je omezena počtěm dostupných míst.
Designéři a tvůrci věnující se: 
- oblečení
- módní doplňky
- přírodní kosmetika
- autorský design nábytku a doplňků do bytu
- doplňky pro zvířata
- výrobky z papíru
- vydavatele a nakladatele s autorskou tvorbou
- hračky a hry pro děti a dospělé
- stánky s jídlem, pitím, foodtrucky
- pěstitele a prodejce rostlin
- design obchody zastupující lokální autorskou tvorbu z výše uvedených kategorií

  JAKÉ PRODUKTY SE NEHODÍ NA ZLÍN DESIGN MARKET?
Produkty vyrobené z prefabrikátů, produkty bez vlastního autorského vkladu, produkty vyráběné třetí stranou, produkty vyrobeny třetí stranou a použity k dotvoření produktu (např. reklamní produkty,..)

----------------------------------------------------

  KDY

SO 25. 11. otevřeno: 10-18:00 hod.
NE 26. 11. otevřeno: 10-16:00 hod.

  REGISTRACE NA MÍSTĚ
25. 11. od 7:00 hod. do 9:30 hod. se na Vás budeme těšit – zaregistrujete, podepíšete smlouvu a budete nasměrováni na své místo. Nejpozději do 09:45 hod. musí být stánek připravený k prezentaci.

  KDE
Zlín Design Market bude probíhat v 61. budově areálu Svit - Galerie 61 - Kulturní zóna Zlín. Galerie 61 se nachází u zastávky "Poliklinika" - 1 zástavku od centra zastávky "Nám. Práce" nebo 5 min pěšky. Prostor je bezbariérový, přístupný pro kočárky a pejsky na vodítku a s náhubkem.
  UVNITŘ BUDOVY
Pokud potřebujete ke stánku přívod elektřiny (pro platební terminál), sebou je potřeba si vzít prodlužku min 10-15 metrů (u stánků poblíž stěn), která se napojí ze sloupu u stěny a spustí dolů. U stánků umístěných ve středu haly je vhodnější bubnová prodlužka. Zároveň Je potřeba si také vzít šedou lepící pásku pro přilepení přívodního kabelu k zemi, z důvodu bezbečnosti. Prostory jsou dostatečně nasvíceny. Prostory nejsou vytápěny. Nejsou povoleny vlastní topné ohřívače na elektrický přívod! Plynový ohřívač na vlastní zodpovědnost každého vystavovatele v libovolném množství a velikosti.
Toalety: Toalety v patře jsou určeny pro návštěvníky a vystavovatele. Toalety v přízemí jsou určeny pouze pro GASTRO. Nejsou zde toalety s bezbariérovým přístupem.
  PŘÍJEZD PRO DESIGNÉRY

Příjezd po tř. Tomáše Bati, přes ulici Šedesátou, odpočení po ulici Vavrečkova, kolem "vrátnice" a příjezd k budově po ulici J.A.Bati. Mapa viz níže.
Příjezd je možný pouze pro vyložení a naložení věcí. Následně je nutné přeparkovat. 

 NOČNÍ USKLADNĚNÍ VĚCÍ
Prostor bude neprodleně po zavírací době zabezpečen. Můžete si své zboží  zabalit a vzít sebou nebo nechat vybalené. Znovu bude otevřeno v neděli 27. 11. v 09:45 hod. (v tuto dobu už zde musíte být). Za vaše zboží nesete zodpovědnost jako při každé jiné akci.
 
 SDÍLENÍ AKCE
PROSÍM POZVĚTE SVÉ PŘÁTELE NA ZLÍN DESIGN MARKET 2023
 
Stránka pořadatele, kde uveřejňujeme všechny značky na ZDM a informace o doprovodném programu  https://www.facebook.com/zlindesignmarket/ 
Stránka FB události
Instagram https://www.instagram.com/zlindesignmarket/
Twitter https://twitter.com/ZD_MARKET
Děkujeme :-)


 DOPROVODÝ PROGRAM

Součástí Zlín Design Marketu bude i doprovodný program. Bližší informace budou zveřejněny před akcí.

 KDY KONČÍME?
Zlín Design Market končí 26. 11. v 16:00. Nebalte prosím zboží dříve! Nechceme, aby vznikala prázdná místa a návštěvníci si pak mysleli, že akce končí. Ani není možné opustit prodejní místo kdykoliv dříve – je potřeba si rozvrhnout zboží tak, aby byly oba dva dny plnohodnotné. Během akce si prosím zajistěte sami střídání nebo hlídání u vašeho stánku, v případě, že potřebujete na chvíli někam odběhnout - není v našich možnostech toto zajistit, zkuste se případně domluvit se stánkem vedle vás. Dřívější odchod je pod pokutou viz Smlouva.


 Věříme, že jste si důkladně pročetli tyto informace. V případě jakýchkoli dotazů se ptejte – info@zlin-design.cz. Pokud budete mít nějaké stížnosti, připomínky nebo dotazy během akce Zlín Design Market, můžete je sdělit ihned, popř. je zaslat po ukončení akce. Vždy je ale lepší řešit vše dopředu nebo na místě.